Více si o jednotlivých procedurách můžete přečíst zde:

Klasická masáž

Přirozeně, instinktivně každý z nás tlačí dlaní, prsty na svaly, které cítíme jako ztuhlé, které bolí, nebo nás jinak omezují v pohybu, ve vnímání. Dlouhá historie klasické masáže toto instinktivní chování povyšuje na umění v co nejkratším čase s minimálním rizikem uvolnit sval a další tkáně tak, aby Vás nebolely a neomezovaly vás ve Vašem životě. Navíc urychluje látkovou výměnu a tím zkracuje čas, který sval potřebuje pro zbavení se únavy, rozpouští malá i větší bolístka, posiluje nebo vrací mu zdraví. To vše za příjemného uvolnění, vyplavování hormonů štěstí a niterného prožitku spočinutí.


Medová masáž

Suché teplo působí na člověka blahodárně díky biochemickým reakcím, které spouští. Na konci jejich řetězce jsou, mimo jiné, vyplavovány endorfiny. Masáž pak tyto reakce posiluje a katalyzuje. Výsledkem pak není jen uvolnění z masáže a rozpohybovaná lymfa (80 % jí obíhá při povrchu těla), ale i příjemný až euforický stav z vyplavených hormonů "dobré nálady a štěstí." Medová masáž navíc přidává dokonalé promasírování všech vrstev největšího orgánu těla - kůže. Med jí dodává minerály a další látky, jeho lepivost pak zbaví pokožku odumřelých buněj, nečistot včetně "černých teček." Vaše pokožka po medové masáži zůstává prokrvená, elastická, vláčná, barevně zcelená a hladká.

Dornova metoda

Vše ve Vesmíru je v pohybu. I když stojíme a nehýbeme se, letíme tmou kolem Slunce. Naše kosti se hýbou také, působí na ně tlaky pohybu, šlach, svalů, dýchání, ba i tlukotu srdce. Zejména při opakovaných, rutinních pohybech, ale i při náhlých silných impulsech (například při pádu, nehodě na kole atp.), nebo při hlubokém uvolnění (ve spánku), pak může dojít k posunu kostí za hranici, která nám není příjemná a zdravá. Určitě každý z nás zažil "zablokovaný krk" a podobná omezení. Tato jemná metoda, která vyžaduje součinnost klienta, a proto je minimálně riziková, působí na kosti a jejich konce-klouby tak, abyste znovu mohli užívat života bez omezení! Metoda umí zatočit například se ztuhlými prsty, těžkýma nohama, s nepříjemně omezující šíjí, s bolestmi v kříži, ztuhlými stehny pod zadkem, "zmrzlým ramenem (některými jeho příčinami)," ale i dalšími. Opakovaným uvolněním tlaku na kloub také urychluje obměnu kloubní tekutiny, a tak pomáhá kloub ozdravit, vyživit. Působí tak proti jeho stárnutí a omezuje možnost vzniku degenerativních změn.

Breussova masáž páteře

Kůň chodí po čtyřech, jeho břicho a hruď, vše, co je v nich, pohybuje se při chůzi doleva, doprava, míchá se, naráží a masíruje o sebe. Páteř se pak koni chová podobně jako kabel mezi sloupy :) Přirozeně se protahuje, jako švihadlo prohýbá se tu vlevo, tu vpravo. Člověk chodící po dvou páteř používá jako stožár. Páteř při tom není jedna kost, ale "špíz" z obratlů a plotének. Breussova masáž - specializovaná masáž páteře je pak jednou z mála masérských technik, která se našemu "sloupu" věnuje. Uvolňuje svalstvo obratlů, jemným tlakem a pohybem jim umožňuje vrátit se na správné místo. Po dobře provedené B. masáži se Vám chce chodit rovně, po zádech se rozlévá od páteře příjemný pocit, a "povyrostete" až o dva centimetry, o které se každý den "srazíme."

Antistresová masáž hlavy

Pečlivě vybrané pohyby a hmaty slouží jedinému účelu - dostat Vás, Vaši hlavu a mysl, do oblak všedního dne a rozehnat je, abyste se mohl/a koupat v záři dobré nálady. "Antistresová" je pro tuto masáž perfektním pojmenováním, masáží horních zad, hlavy uvolní Vaši mysl, šíji, ramena, ale zároveň Vás probudí a nabudí k výkonu. Pokud Vás náročný den (zkouška, pohovor, prezentace,...) teprve čeká, nechte se vyladit na výkon! A stejně tak po náročném dni nechte rozpustit únavu, odplavit stres, nechte připravit tělo a vědomí na zasloužené volno, umožněte si klidný a ozdravný spánek.