Ceník kosmetika (možnost platby kartou) 

Kosmetické ošetření pleti 

Ošetření zahrnuje: konzultaci, odlíčení očí a rtů, povrchové čištění pleti, peeling (dle typu a stavu pleti - ošetření ultrazvukovou špachtlí) úpravu a barvení obočí/řas, depilaci v obličeji (vosk), manuální hloubkové čištění (pokud je třeba + ozonizér), sérum dle typu a potřeb pleti zapracované galvanickou žehličkou, masáž obličeje včetně krku, dekoltu, trapézů, masku (krémová nebo alginátová - dle typu a stavu pleti). Oční ošetření a závěrečná denní/noční péče (krém nebo denní tónovaný krém). Lehká masáž rukou se zábalem na ruce (studený parafín nebo jen masáž bez zábalu během ošetření pleti) - zdarma (po domluvě, na přání klienta).  OŠETŘENÍ JE VHODNÉ I PRO MUŽE.

                100 min

           950 Kč

DETOX  - speciální ošetření pleti + VITAL IMUNE MASÁŽ 

Speciální DETOX ošetření - cílem tohoto ošetření je aktivovat buněčné detoxikační systémy kůže. Výsledek: kůže bez pórů, růžová a svěží. Vhodné pro každý typ pleti. Po ošetření se doporučuje solární dieta alespoň 1 týden. 

Ošetření zahrnuje: odlíčení očí a rtů, keratolytické čištění pleti ovocnou kyselinou a kyselinou salicylovou, Detox enzyme peeling - enzymový peeling s čistícím detoxikačním enzymem s bambusovým uhlím a vitamínem C stimuluje obnovu buněk a připravuje cestu pro hladší a svěžejší pleť, Black Detox Bubble Mask - biocelulóza s japonským aktivním uhlím a ovocnými kyselinami. Při styku s kůží se uvolňuje kyslík a vytváří jemné mravenčení. Okysličení kůže je intenzivnější a aktivuje metabolismus, ampulkové Detox sérum zapracované do pleti galvanickou žehličkou nebo speciálními kryo kuličkami a následuje speciální masáž obličeje, krku a dekoltu. Závěrečné oční ošetření a ošetření pleti Detox krémem, který rozzáří a vyhladí pleť. Ošetření zahrnuje i úpravu a barvení obočí, příp. depilaci v obličeji a zábal na ruce.

100 min

1180 Kč

Caviar Luxusní Ošetření

Luxusní ošetření S PRAVÝM ČERNÝM KAVIÁREM pro náročnou pleť je především pro ty, kdo hledají luxusní péči a absolutní relaxaci

Ošetření zahrnuje: odlíčení očí a rtů, povrchové čištění pleti, jemný enzymatický peeling, následuje dávka energie a tu nejlépe dodá sérum s černým kaviárem Caviar Pearl Elixir, speciální revitalizační lehkou pěnovou masku pro úžasné osvěžení a revitalizaci pleti, poté ještě následuje ampulkové sérum s Caviarem zapracované galvanickou žehličkou, masáž obličeje včetně krku, dekoltu a trapézů luxusním masážním krémem s lehkou hedvábnou gelovo-krémovou texturou. Závěrečné ošetření se řídí stavem a potřebami pleti a zahrnuje oční ošetření a krém. Ošetření zahrnuje i úpravu a barvení obočí, příp. depilaci v obličeji a zábal na ruce.

100 min

1280 Kč

Luxusní konturovací (anti-age) ošetření s mořským kolagenem

Toto limitované podzimní ošetření vám zprostředkuje viditelný liftingový zážitek s mořským kolagenem.

Ošetření zahrnuje: odlíčení očí a rtů, povrchové čištění pleti luxusním olejovým čističem  s částečky zlata a tonikem pro náročnou pleť, jemný enzymatický peeling, sérum s mořským kolagenem, anti-age masáž obličeje včetně krku, dekoltu a trapézů liftingovou krémovou maskou, poté následuje speciální vypínací maska s mořským kolagenem, závěrečná oční péče a denní/noční péče (krém s mořským kolagenem). Ošetření zahrnuje i úpravu a barvení obočí, příp. depilaci v obličeji a zábal na ruce.

100 min

1350 Kč

Luxusní, omlazující anti-age ošetření pleti s liftingovou masáží (Morpho cup V-lift masáž) Omlazující ošetření stárnoucí pleti

Všímáte si čím dál častěji hlubších vrásek a pleť už není tak pevná jako dřív? Omlazující ošetření s Platinou dle typu pleti, věku a na základě konzultace. Ošetření zahrnuje: povrchové čištění pleti, peeling, ošetření ultrazvukovou špachtlí, hloubkové čištění (jen je-li třeba), tonizaci, anti-age sérum, liftingovou masáž obličeje, krku a dekoltu speciální anti-age maskou, alginátová maska luxusní proti vráskám/kolagenová maska/speciální maska vždy dle typu a stavu pleti, ampulkový koncentrát s anti-age ingrediencemi a zapracování galvanickou žehličkou 10-15 minut, oční ošetření (speciální alginátová nebo kolagenová maska na oční okolí) a závěrečná denní/noční péče. V ceně je i úprava obočí a barvení, depilace horkým voskem v obličeji a omlazující zábal na ruce s lehkou masáží.

     90-120 min

         1550 Kč

       

Kosmetické ošetření pleti čistící - mladiství, problematická/aknózní pleť (bez masáže obličeje)

Ošetření zahrnuje odlíčení, povrchové čištění pleti, peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí + manuální hloubkové čištění, masku čistící jílovou nebo alginátovou anti-akné z mořských řas, ošetření OZONIZÉREM = používá se k hlubokému čištění pleti, k odstraňování mastnot, prokrvuje a regeneruje. Zjemňuje a dezinfikuje pleť. Darsonval využívá proudy o vysoké frekvenci, které působí především na cévní systém, má dezinfekční a antiseptické účinky. Poté nanesu anti-acne sérum + nechám působit 15 min. PDT/LED světelnou terapii modrým světlem. Následuje závěrečné ošetření krémem. Vhodné na citlivou, mastnou a aknózní pleť. Ošetření je bez masáže obličeje. 

         100 min

           850 Kč

PDT/LED SVĚTELNÁ FOTODYNAMICKÁ TERAPIE 

Pokud potřebujete maximální efekt v co nejkratším čase, doporučuji Vám tyto expresní procedury s maximálním efektem na problematiku pleti. 

Ošetření trvá celkem 45 minut a zahrnuje: odlíčení/čištění pleti, šetrný peeling, sérum dle typu a stavu pokožky + exkluzivní masku podle problematiky pleti a studené biologické světlo PDT/LED OMEGA, které také nastavím podle problematiky pokožky: LIFTING-OMLAZENÍ-REGENERACE-HYDRATACE, OMLAZENÍ -PIGMENTACE , HYDRATACE-AKNÉ-ČERVENÁNÍ PLETI-ROSACEA, PIGMENTOVÉ SKVRNY, LIFTING-  HYDRATACE, HYDRATACE-AKNÉ-ZKLIDNĚNÍ 

Kúra: expresní procedura s max. efektem na problematiku pleti. Ošetření trvá celkem 30 minut a zahrnuje odlíčení, sérum podle problematiky pleti a studené biologické světlo, také podle problematiky pokožky. Kúra 6x = 10% sleva = 1890 Kč. Ideální 2x týdně.

Kontraindikace ošetření: gravidita (těhotenství), epilepsie (neurologické onemocnění), klaustrofobie (strach ze stísněných prostor), onkologické onemocnění (rakovina) kůže (Melanom, Bazaliom, Spinaliom), porucha srážlivosti krve (užíváte-li léky na ředění krve, jako např. Warfarin, Pradaxa, Xarelto, apod.), užívání antibiotik, retinoidů (i lokálně, např. Adapalene, apod.), lupus erythematodes (autoimunitní onemocnění), děti do 12-ti let a staří lidé nad 70 let

45 min

750 Kč


30 min

350 Kč 1x

1890 Kč/6x

Chemický peeling

Exfoliation system je multi-talent pro zlepšení pleti: suché, nečisté, na zrychlení regenerace, hyper pigmentované. Lze úspěšně použít na: rozsáhlé povrchové jizvy (např. po akné), keratózu pilaris, při zarůstání chloupků, ke zlepšení průniku aktivních látek.

Ošetření zahrnuje: odlíčení očí a rtů, čištění pleti speciálním čistícím přípravkem, ošetření očního okolí a rtů, nanesení peelingu, neutralizačního přípravku, zklidňující sérum a na závěr ampulkové sérum dle stavu a typu pleti +  15 - 20 min. PDT/LED světelná terapie vybraným světlem.

Z čeho se exfoliation systém skládá? Obsahuje pět kyselých přípravků a produkt neutralizační. Všechny jednotlivé kroky ošetření jsou pečlivě koordinovány. Obsahují synteticky připravené ovocné kyseliny glykolovou, jablečnou, citrónovou a kyselinu salicylovou. Mají stejnou molekulární strukturu jako přirozeně se vyskytující ovocné kyseliny, proto se dá říct, že jsou přírodně identické. Sleva při platbě předem = 300 Kč (2800 Kč - 300 Kč = 2500 Kč).

1. ošetření 20%  pH 4,2       45-60 min   700 Kč

2. ošetření 30%  pH 3,6       45-60 min   700 Kč

3. ošetření 40%  pH 3,6       45-60 min   700 Kč

4. ošetřemí 60%  pH 3,6      45-60 min   700 Kč

60 min 

700 Kč  

  

cena za    

1 ošetření 

Anticelulitidní ošetření

Anticelulitidní ošetření je velmi účinná procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitiděJak pomáhá: zpevňuje kontury těla a zlepšuje pružnost pokožky, pomáhá k odstranění celulitidy, podporuje odvod škodlivých látek, napomáhá detoxikaci, podporuje efekt redukční diety, zlepšuje vzhled pokožky, zeštíhluje postavu.

Ošetření zahrnuje: tělový peeling, ošetření anticelulitidním gelem/krémem a tělovou masku/zábal. Alginátový zábal k anticelulitidnímu ošetření - omlazuje, napíná, zpevňuje. Zábal na stehna, který omlazuje, napíná a zpevňuje postavu. Tímto způsobem Vám můžu přirozeným způsobem pomoci zpomalit proces stárnutí - bez jehel, skalpelů či invazivních postupů.

Permanentka: 5 ošetření / sleva 10% 

Permanentka: 10 ošetření / sleva 20% 

             70 min  

           890 Kč

       + 290 Kč