Ceník kosmetika (možnost platby kartou) 

Moje první kosmetika

Ještě jste na kosmetice nikdy nebyli a potřebujete si nejdřív ujasnit co vlastně vy a vaše pleť potřebujete? Nebo prostě máte jenom hodinku času a chcete si i tak dopřát kvalitní kosmetické ošetření a na chvilku si odpočinout? Toto ošetření zahrnuje vstupní konzultaci, odlíčení očí a rtů, povrchové čištění pleti, úpravu a barvení obočí/řas, krátkou masáž a závěrečné ošetření - krém, tónovací krém.

          45-60 min                750 

Kosmetické ošetření pleti 

Ošetření zahrnuje konzultaci, odlíčení očí a rtů, povrchové čištění pleti, peeling (dle typu a stavu pleti - ošetření ultrazvukovou špachtlí) úpravu a barvení obočí/řas, depilaci v obličeji (vosk), manuální hloubkové čištění (pokud je třeba), sérum dle typu a potřeb pleti zapracované galvanickou žehličkou, masáž obličeje včetně krku, dekoltu, trapézů, masku (krémová nebo alginátová - dle typu a stavu pleti). Oční ošetření a závěrečná denní/noční péče. Lehká masáž rukou během ošetření pleti - zdarma (po domluvě, na přání klienta).  OŠETŘENÍ JE VHODNÉ I PRO MUŽE.

                90 min

           950 Kč

Kosmetické ošetření pleti čistící - mladiství, problematická/aknózní pleť (bez masáže obličeje)

Ošetření zahrnuje odlíčení, povrchové čištění pleti, peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí + manuální hloubkové čištění, sérum zapracované galvanickou žehličkou s photonovou terapií (dle stavu pleti), masku čistící jílovou nebo alginátovou anti-akné z mořských řas, závěrečné ošetření: OZONIZÉR = používá se k hlubokému čištění pleti, k odstraňování mastnot, prokrvuje a regeneruje. Zjemňuje a dezinfikuje pleť. Darsonval využívá proudy o vysoké frekvenci, které působí především na cévní systém, má dezinfekční a antiseptické účinky. Následuje závěrečné ošetření krémem.

         90 min

           850 Kč

DETOX  - speciální ošetření pleti

Speciální DETOX ošetření - cílem tohoto ošetření je aktivovat buněčné detoxikační systémy kůže. Výsledek: kůže bez pórů, růžová a svěží. Vhodné pro každý typ pleti. Po ošetření se doporučuje solární dieta alespoň 1 týden. 

Ošetření zahrnuje: odlíčení, keratolytické čištění pleti ovocnou kyselinou a kyselinou salicylovou, Detox enzyme peeling - enzymový peeling s čistícím detoxikačním enzymem s bambusovým uhlím a vitamínem C stimuluje obnovu buněk a připravuje cestu pro hladší a svěžejší pleť, Black Detox Bubble Mask - biocelulóza s japonským aktivním uhlím a ovocnými kyselinami. Při styku s kůží se uvolňuje kyslík a vytváří jemné mravenčení. Okysličení kůže je intenzivnější a aktivuje metabolismus, ampulkové Detox sérum a speciální masáž obličeje, krku a dekoltu. Závěrečné oční ošetření a ošetření pleti Detox krémem, který rozzáří a vyhladí pleť (ošetření zahrnuje i úpravu a barvení obočí a zábal na ruce)

90 min

1180 Kč

Caviar Luxusní Ošetření

Luxusní ošetření KAVIÁREM pro náročnou pleť je především pro ty, kdo hledají luxusní péči a absolutní relaxaci

Ošetření zahrnuje odlíčení očí a rtů, povrchové čištění pleti, jemný enzymatický peeling, sérum ampulkové s Caviarem zapracované galvanickou žehličkou, speciální vitalizační pěnovou masku, masáž obličeje včetně krku, dekoltu a trapézů masážním krémem s inovativní gelo-krémovou texturou, poté následuje hydratační a omlazující sérum s kaviárem, následuje oční ošetření a závěrečná denní/noční péče Caviar Luxury krémem.

90 min

1280 Kč

Luxusní konturovací ošetření s mořským kolagenem

Toto limitované podzimní ošetření vám zprostředkuje viditelný liftingový zážitek s mořským kolagenem.

Ošetření zahrnuje odlíčení očí a rtů, povrchové čištění pleti luxusním olejovým čističem  s částečky zlata a tonikem pro náročnou pleť, jemný enzymatický peeling, sérum s mořským kolagenem, anti-age masáž obličeje včetně krku, dekoltu a trapézů liftingovou krémovou maskou, poté následuje speciální vypínací maska s mořským kolagenem, závěrečná oční péče a denní/noční péče (krém s mořským kolagenem).

90 min

1350 Kč

Ošetření hydratační/vitamínové/zpevňující/zklidňující

Intenzivní ošetření s okamžitým efektem

Hydratace je základ pro správné fungování a také pro dlouho mladou a krásnou pleť. Vitamínové a zpevňující rozjasní a prozáří pleť, vyhladí a zpevní. Zklidňující ošetření je vhodné na podrážděnou pleť např. po spálení na sluníčku, pro citlivou pleť s rozšířenými žilkami (kuperóza). Tato ošetření jsou vhodná pro všechny bez rozdílu věku, vždy na základě předchozí konzultace.

Ošetření zahrnují povrchové čištění pleti, jemný peeling, tonizaci, sérum v ampulce (dle typu a stavu pleti) zapracované do pleti pomocí galvanické žehličky, masáž obličeje včetně krku, dekoltu, trapézů, masku krémovou/alginátovou/kolagenovou nebo kombinaci dvou masek, závěrečné oční ošetření a denní/noční péče. V ceně je i úprava obočí a barvení, depilace horkým voskem v obličeje, omlazující zábal na ruce s lehkou masáží. 

               90 min             1350 Kč

Luxusní, omlazující anti-age ošetření pleti s liftingovou masáží (Morpho cup V-lift masáž) Omlazující ošetření stárnoucí pleti

Všímáte si čím dál častěji hlubších vrásek a pleť už není tak pevná jako dřív? Omlazující ošetření dle typu pleti, věku a na základě konzultace. Ošetření zahrnuje povrchové čištění pleti, peeling, ošetření ultrazvukovou špachtlí, hluboké čištění (jen je-li třeba), tonizaci, anti-age sérum, liftingovou masáž obličeje, krku a dekoltu speciální anti-age maskou, alginátová maska luxusní proti vráskám/kolagenová maska/speciální maska vždy dle typu a stavu pleti, ampulkový koncentrát a zapracování galvanickou žehličkou 10-15 minut, oční ošetření (speciální alginátová nebo kolagenová maska na oční okolí) a závěrečná denní/noční péče. V ceně je i úprava obočí a barvení, depilace horkým voskem v obličeji a omlazující zábal na ruce s lehkou masáží.

     90-120 min

         1550 Kč

       

Anticelulitidní ošetření

Anticelulitidní ošetření je velmi účinná procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitiděJak pomáhá: zpevňuje kontury těla a zlepšuje pružnost pokožky, pomáhá k odstranění celulitidy, podporuje odvod škodlivých látek, napomáhá detoxikaci, podporuje efekt redukční diety, zlepšuje vzhled pokožky, zeštíhluje postavu.

Ošetření zahrnuje: tělový peeling, ošetření anticelulitidním gelem/krémem a tělovou masku/zábal. Alginátový zábal k anticelulitidnímu ošetření - omlazuje, napíná, zpevňuje. Zábal na stehna, který omlazuje, napíná a zpevňuje postavu. Tímto způsobem Vám můžu přirozeným způsobem pomoci zpomalit proces stárnutí - bez jehel, skalpelů či invazivních postupů.

Permanentka: 5 ošetření / sleva 10% 3555 Kč (ušetříte 395 Kč)

Permanentka: 10 ošetření / sleva 20% 6320 Kč (ušetříte 1580 Kč)

             60 min  

           790 Kč

       + 290 Kč