Ceník kosmetika (možnost platby kartou) Platný od 1. 7. 2022

Kosmetické ošetření pleti 

Ošetření zahrnuje: konzultaci, odlíčení očí a rtů, povrchové čištění pleti, peeling (dle typu a stavu pleti - ošetření ultrazvukovou špachtlí) úpravu a barvení obočí/řas, depilaci v obličeji (vosk), manuální hloubkové čištění (pokud je třeba + ozonizér), sérum dle typu a potřeb pleti zapracované galvanickou žehličkou s fotonovou terapií (barevné světlo), masáž obličeje včetně krku, dekoltu, trapézů, masku (krémová nebo alginátová - dle typu a stavu pleti). Oční ošetření a závěrečná denní/noční péče (krém nebo denní tónovaný krém). Lehká masáž rukou se zábalem na ruce (studený parafín nebo jen masáž bez zábalu během ošetření pleti) - zdarma (po domluvě, na přání klienta).  OŠETŘENÍ JE VHODNÉ I PRO MUŽE.

                100 min

           1050 Kč

Kosmetické ošetření pleti + PDT/LED SVĚTELNÁ FOTODYNAMICKÁ TERAPIE 

Ošetření zahrnuje: konzultaci, odlíčení očí a rtů, povrchové čištění pleti, peeling (dle typu a stavu pleti - ošetření ultrazvukovou špachtlí) úpravu a barvení obočí/řas, depilaci v obličeji (vosk), manuální hloubkové čištění (pokud je třeba + ozonizér), masáž obličeje včetně krku, dekoltu, trapézů,) sérum dle typu a potřeb pleti zapracované galvanickou žehličkou + exkluzivní masku podle problematiky pleti a studené biologické světlo PDT/LED OMEGA, které také nastavím podle problematiky pokožky: LIFTING-OMLAZENÍ-REGENERACE-HYDRATACE, OMLAZENÍ -PIGMENTACE , HYDRATACE-AKNÉ-ČERVENÁNÍ PLETI-ROSACEA, PIGMENTOVÉ SKVRNY, LIFTING-  HYDRATACE, HYDRATACE-AKNÉ-ZKLIDNĚNÍ. Oční ošetření a závěrečná denní/noční péče (krém nebo denní tónovaný krém). Lehká masáž rukou se zábalem na ruce (studený parafín nebo jen masáž bez zábalu během ošetření pleti) - zdarma (po domluvě, na přání klienta).

Pokud potřebujete maximální efekt v co nejkratším čase, doporučuji Vám tuto expresní proceduru s maximálním efektem na problematiku pleti: expresní procedura s max. efektem na problematiku pleti. Ošetření trvá celkem 30 minut a zahrnuje: odlíčení, sérum podle problematiky pleti a studené biologické světlo, také podle problematiky pokožky. Kúra 6x = 10% sleva = 1890 Kč. Ideální 2x týdně.

Kontraindikace ošetření: gravidita (těhotenství), epilepsie (neurologické onemocnění), klaustrofobie (strach ze stísněných prostor), onkologické onemocnění (rakovina) kůže (Melanom, Bazaliom, Spinaliom), porucha srážlivosti krve (užíváte-li léky na ředění krve, jako např. Warfarin, Pradaxa, Xarelto, apod.), užívání antibiotik, retinoidů (i lokálně, např. Adapalene, apod.), lupus erythematodes (autoimunitní onemocnění), děti do 12-ti let a staří lidé nad 70 let

100 min

1130 Kč


30 min

1x 350 Kč


6x 1890 Kč  = 10% sleva

Kosmetické ošetření pleti čistící - mladiství, problematická/aknózní pleť (bez masáže obličeje)

Ošetření zahrnuje odlíčení, povrchové čištění pleti, peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí + manuální hloubkové čištění, masku čistící jílovou nebo alginátovou anti-akné z mořských řas, ošetření OZONIZÉREM = používá se k hlubokému čištění pleti, k odstraňování mastnot, prokrvuje a regeneruje. Zjemňuje a dezinfikuje pleť. Darsonval využívá proudy o vysoké frekvenci, které působí především na cévní systém, má dezinfekční a antiseptické účinky. Poté nanesu anti-acne sérum + nechám působit 15 min. PDT/LED světelnou terapii modrým světlem. Následuje závěrečné ošetření krémem. Vhodné na citlivou, mastnou a aknózní pleť. Ošetření je bez masáže obličeje. 

         100 min

           950 Kč

DETOX  - speciální ošetření pleti + VITAL IMUNE MASÁŽ (nedělá se v letním období)

Speciální DETOX ošetření - cílem tohoto ošetření je aktivovat buněčné detoxikační systémy kůže. Výsledek: kůže bez pórů, růžová a svěží. Vhodné pro každý typ pleti. Po ošetření se doporučuje solární dieta alespoň 1 týden. NOVINKA VITAL IMUNE MASÁŽ = PODPORUJE VITALITU A ZLEPŠUJE IMUNITU PLETI. OŠETŘENÍ JE VHODNÉ PRO VŠECHNY TYPY PLETI.

Ošetření zahrnuje: odlíčení očí a rtů, keratolytické čištění pleti ovocnou kyselinou a kyselinou salicylovou, Detox enzyme peeling - enzymový peeling s čistícím detoxikačním enzymem s bambusovým uhlím a vitamínem C stimuluje obnovu buněk a připravuje cestu pro hladší a svěžejší pleť, Black Detox Bubble Mask - biocelulóza s japonským aktivním uhlím a ovocnými kyselinami. Při styku s kůží se uvolňuje kyslík a vytváří jemné mravenčení. Okysličení kůže je intenzivnější a aktivuje metabolismus, ampulkové Detox sérum zapracované do pleti galvanickou žehličkou nebo speciálními kryo chladivými kuličkami a následuje speciální masáž obličeje, krku a dekoltu. Závěrečné oční ošetření a ošetření pleti Detox krémem, který rozzáří a vyhladí pleť. Ošetření zahrnuje i úpravu a barvení obočí/řas, příp. depilaci v obličeji a zábal na ruce.

100 min

1280 Kč

Caviar Luxusní Ošetření

Luxusní ošetření S PRAVÝM ČERNÝM KAVIÁREM pro náročnou pleť je především pro ty, kdo hledají luxusní péči a absolutní relaxaci. OŠETŘENÍ JE VHODNÉ PRO VŠECHNY TYPY PLETI.

Ošetření zahrnuje: odlíčení očí a rtů, povrchové čištění pleti, jemný enzymatický peeling, následuje dávka energie a tu nejlépe dodá sérum s černým kaviárem Caviar Pearl Elixir, speciální revitalizační lehkou pěnovou masku pro úžasné osvěžení a revitalizaci pleti, poté ještě následuje ampulkové sérum s Caviarem zapracované galvanickou žehličkou, masáž obličeje včetně krku, dekoltu a trapézů luxusním masážním krémem s lehkou hedvábnou gelovo-krémovou texturou. Závěrečné ošetření se řídí stavem a potřebami pleti a zahrnuje oční ošetření a krém. Ošetření zahrnuje i úpravu a barvení obočí/řas, příp. depilaci v obličeji a zábal na ruce.

100 min

1380 Kč

Luxusní, omlazující anti-age ošetření pleti s liftingovou masáží  obličeje (Morpho cup V-lift masáž) Omlazující ošetření stárnoucí pleti

Všímáte si čím dál častěji hlubších vrásek a pleť už není tak pevná jako dřív? Omlazující ošetření s Platinou od Janssen Cosmetics dle typu pleti, věku a na základě konzultace. Ošetření zahrnuje: povrchové čištění pleti, peeling, ošetření ultrazvukovou špachtlí, hloubkové čištění (jen je-li třeba), tonizaci, anti-age sérum, manuální lifting obličeje, krku a dekoltu speciální anti-age krémem a šetrnou silikonovou baňkou + gua sha kameny, alginátová maska luxusní proti vráskám/kolagenová maska/speciální maska vždy dle typu a stavu pleti, ampulkový koncentrát s anti-age ingrediencemi a zapracování galvanickou žehličkou 10-15 minut, oční ošetření (speciální alginátová nebo kolagenová maska na oční okolí) a závěrečná denní/noční péče. V ceně je i úprava a barvení obočí/řas, depilace horkým voskem v obličeji a omlazující zábal na ruce s lehkou masáží.

     100 min

         1550 Kč

       

Chemický peeling - JARO/PODZIM

Exfoliation system je multi-talent pro zlepšení pleti: suché, nečisté, na zrychlení regenerace, hyper pigmentované. Lze úspěšně použít na: rozsáhlé povrchové jizvy (např. po akné), keratózu pilaris, při zarůstání chloupků, ke zlepšení průniku aktivních látek.

Ošetření zahrnuje: odlíčení očí a rtů, čištění pleti speciálním čistícím přípravkem, ošetření očního okolí a rtů, nanesení peelingu, neutralizačního přípravku, zklidňující sérum a na závěr ampulkové sérum dle stavu a typu pleti + 15 - 20 min. PDT/LED světelná terapie navíc jako bonus.

Z čeho se exfoliation systém skládá? Obsahuje pět kyselých přípravků a produkt neutralizační. Všechny jednotlivé kroky ošetření jsou pečlivě koordinovány. Obsahují synteticky připravené ovocné kyseliny glykolovou, jablečnou, citrónovou a kyselinu salicylovou. Mají stejnou molekulární strukturu jako přirozeně se vyskytující ovocné kyseliny, proto se dá říct, že jsou přírodně identické. Sleva 10% při platbě předem = 300 Kč (3560 Kč - 356 Kč = 3200 Kč).

1. ošetření 20%  pH 4,2       60 min   890 Kč

2. ošetření 30%  pH 3,6       60 min   890 Kč

3. ošetření 40%  pH 3,6       60 min   890 Kč

4. ošetřemí 60%  pH 3,6      60 min   890 Kč

60 min 

890 Kč  

   

cena za    

1 ošetření 

BEAUTY OŠETŘENÍ

Relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu + mikromasáž očního okolí 

(+ masáž očního okolí speciálními masážními tyčinkami)

Toto ošetření zahrnujeodlíčení, peeling, aplikaci séra dle typu a stavu pleti, kosmetickou relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu, oční sérum v ampulce, oční mikromasáž + mikromasáž speciálními masážními tyčinkami, závěrečné ošetření očního okolí a  pleti.

60 min

880 Kč


Anticelulitidní ošetření

Na samém začátku absolvuje klientka tělový peeling, poté následuje ošetření anticelulitidním gelem. Stimuluje odbourávání celulitidy a aktivně pracuje pro pevnější, hladší pokožku. Odvodňuje, zpevňuje pokožku. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Na závěr se provede anticelulitidní zábal. Zábal obsahuje látky, které mají výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Významný je účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže.

Anticelulitidní zábal je velmi účinná procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě.

Jak pomáhá: zpevňuje kontury těla a zlepšuje pružnost pokožky, pomáhá k odstranění celulitidy, podporuje odvod škodlivých látek, napomáhá detoxikaci, podporuje efekt redukční diety, zlepšuje vzhled pokožky, zeštíhluje postavu

Opakování ošetření = 6 až 10 návštěv a poté jedenkrát měsíčně pro zachování účinku - IDEÁLNĚ 2x TÝDNĚ

Permanentka: 6 ošetření / sleva 10% = 5340 Kč / 4806 Kč

Permanentka: 10 ošetření / sleva 20% = 8900 Kč / 7120 Kč 

             70 min  

           890 Kč