Ceník kosmetika (možnost platby kartou) Platný od 1. 7. 2023

Kosmetická péče o pleť - základní (hodinová zkrácená péče za 1050 Kč) 

Zahrnuje: odlíčení očí a rtů, povrchové čištění pleti, peeling, přístrojové a manuální hloubkové čištění pleti (dle typu a stavu pleti), sérum dle potřeb pleti zapracované ultrazvukem nebo DOMIDERM laserem, masáž obličeje včetně krku, dekoltu, trapézů, masku (krémovou nebo slupovací alginátovou z mořských řas). Následuje péče o oční okolí a závěrečná denní/noční péče. V ceně je i  úprava  a barvení obočí/řas, příp. depilaci v obličeji.  OŠETŘENÍ JE VHODNÉ I PRO MUŽE. 

ZKRÁCENÉ OŠETŘENÍ ZAHRNUJE ČIŠTĚNÍ PLETI, OŠETŘENÍ LASEREM DOMIDERM A MASÁŽ BEZ MASKY NEBO MASKU BEZ MASÁŽE.

                105 min

           1150 Kč

60 min

1050 Kč

Kompletní péče o pleť + přístrojové omlazení + luxusní slupovací Hydrojelly mask z mořských řas od Esthemax (lifting, hydratace, akné, pigment, citlivá pleť) + PDT/LED světelná terapie

Zahrnuje: kompletní péče o pleť + přístrojové omlazení pleti + exkluzivní masku Hydrojelly mask podle problematiky pleti a studené biologické světlo PDT/LED OMEGA, které také nastavím podle problematiky pokožky: LIFTING - OMLAZENÍ - REGENERACE - HYDRATACE - AKNÉ - ČERVENÁNÍ PLETI - ROSACEA - PIGMENTOVÉ SKVRNY - ZKLIDNĚNÍ. OŠETŘENÍ JE VHODNÉ I PRO MUŽE.


105 min

1290 

Péče o aknózní pleť (mladiství) - problematická/nečistá pleť (bez masáže obličeje) - hodinové zkrácené ošetření za 890 Kč

Zahrnuje: odlíčení/povrchové čištění pleti, peeling, přístrojové čištění pleti (dle stavu pleti) + manuální hloubkové čištění. Poté následuje anti-acne sérum + maska čistící jílová nebo slupovací anti-acne maska z mořských řas. Následuje závěrečné ošetření krémem. Vhodné na citlivou, mastnou a aknózní pleť. Ošetření je bez masáže obličeje. 

         90 min

           990 Kč


60 min

890 Kč

Vysoce luxusní anti-age péče o pleť Golden Glow - slupovací maska s pravým zlatem 

(+ přístrojové omlazení pleti)

Užijte si exkluzivní okamžiky s zážitkem pro vaše smysly, s vůní šampaňského, 100% perlovým práškem a čistým 24karátovým zlatem. Jedná se o ošetření, které dodá vaší pokožce hedvábnou měkkost, třpytivou zář, oživí a zanechá ji mladistvou. Výsledkem je hedvábně jemná mladistvá pleť s třpytivou září. 

Zahrnuje: kompletní kosmetická péče o pleť + přístrojové omlazení. Na závěr Maska Golden Glow Peel-Off mask 100% přírodní perlový prášek - s revitalizačním účinkem perleti a ryzího zlata, zanechá pokožku hedvábně měkkou a mladistvou také dodá třpytivou zář. 

105 min

1390 Kč

TEKUTÉ NITĚ

Inovativní technologie, která omlazuje a navrací pleti mladistvé kontury. Poskytuje vynikající liftingový, vyhlazující a tonizační účinek, který dramaticky snižuje výskyt vrásek a ochabnutí v oblastech okolo očí, čela, tváří, krku a čelistí.

Zahrnuje: kompletní kosmetická péče + masáž tekutými nitěmi, liftingové sérum a ošetření laserem DOMIDERM s programem LIFITING a závěrečná péče s liftingovým krémem.

60 min OBLIČEJ

1550 Kč

75 min OBLIČEJ A KRK

1950 Kč

Liftingová péče o pleť s vysoce vyhlazující konturovací maskou (TOP!)

ARGIRELINE CONTOURING POWDER MASK OD ESTHEMAX

Zahrnuje kompletní péči o pleť + přístrojové omlazení + liftingovou masáž a jako hlavní Argireline masku (acetyl hexapeptid-3 nebo -8) s okamžitým tenzorovým efektem. Redukuje mimické vrásky způsobené opakovanými pohyby svalů. Podporuje také tvorbu kolagenu, zvyšuje pevnost a hydrataci pokožky, snižuje výskyt rozšířených pórů, záhybů a vrásek kolem očí, úst a na čele. Kůže je viditelně a hmatatelně napnutá (až k dermální vrstvě), zpevněná. Výsledek může trvat až 21 dní v závislosti na stavu pleti. Tato maska je zajímavá i pro klienty, kteří již používají botox - argireline totiž prodlužuje jeho účinek. Díky tomu je také perfektní pro podporu a doplnění botoxových ošetření. 

105 min

1390 Kč


Luxusní (přístrojová) omlazující anti-age péče o pleť s liftingovou masáží  obličeje (Morpho cup V-lift masáž s jemnou masážní baňkou) 

Omlazující péče o stárnoucí pleť

Všímáte si čím dál častěji hlubších vrásek a pleť už není tak pevná jako dřív? Omlazující péče s Platinou od Janssen Cosmetics dle typu pleti, věku a na základě konzultace. Zahrnuje: kompletní kosmetickou péči + přístrojové omlazení. Manuální lifting obličeje, krku a dekoltu speciální anti-age krémem s Platinou a šetrnou silikonovou baňkou + alginátová maska luxusní proti vráskám/kolagenová maska/speciální maska vždy dle typu a stavu pleti a použití laseru DOMIDERM s osmiminutovým programem LIFTING pleti.

     120 min

         1650 Kč

       

Chemický peeling - provádí se pouze JARO/PODZIM

Exfoliation system je multi-talent pro zlepšení pleti: suché, nečisté, na zrychlení regenerace, hyper pigmentované. Lze úspěšně použít na: rozsáhlé povrchové jizvy (např. po akné), keratózu pilaris, při zarůstání chloupků, ke zlepšení průniku aktivních látek.

Ošetření zahrnuje: odlíčení očí a rtů, čištění pleti speciálním čistícím přípravkem, ošetření očního okolí a rtů, nanesení peelingu, neutralizačního přípravku, zklidňující sérum a na závěr ampulkové sérum dle stavu a typu pleti + 15 - 20 min. PDT/LED světelná terapie navíc jako bonus.

Z čeho se exfoliation systém skládá? Obsahuje pět kyselých přípravků a produkt neutralizační. Všechny jednotlivé kroky ošetření jsou pečlivě koordinovány. Obsahují synteticky připravené ovocné kyseliny glykolovou, jablečnou, citrónovou a kyselinu salicylovou. Mají stejnou molekulární strukturu jako přirozeně se vyskytující ovocné kyseliny, proto se dá říct, že jsou přírodně identické. Sleva 10% při platbě předem = 300 Kč (3960 Kč - 396 Kč = 3564 Kč).

1. ošetření 20%  pH 4,2       60 min   990 Kč

2. ošetření 30%  pH 3,6       60 min   990 Kč

3. ošetření 40%  pH 3,6       60 min   990 Kč

4. ošetřemí 60%  pH 3,6      60 min   990 Kč

60 min 

990 Kč  

   cena za 1 ošetření