O nás

MARKÉTA ŠTĚPÁNKOVÁ - KOSMETIKA 

Kontakt: 774 332 759 
E-mail: kosmetika@salonmarketa.cz


Kosmetická specialistka, majitelka salonu - žena, která miluje kosmetiku a ráda pečuje o druhé

Můj přístup k práci charakterizuje: vnímání a naladění se na klienta od jeho prvního vstupu do salonu, důsledný, individuální a poctivý přístup ke všemu co dělám, absolutní soustředění se na klienta a svojí práci. Naleznete u mě profesionální kosmetickou péči, relax, různé druhy ošetření, zábaly rukou a beauty masáží. Neustále se snažím ve svém oboru vzdělávat a absolvuji různá odborná školení a kurzy.

Jsme pracující ženy, maminky na mateřské, babičky nebo úplně mladé holky s problematickou pletí a všechny chceme jediné - mít krásnou pleť, bez pupínků, černých teček, vrásek... Být krásné a cítit se sebevědomě.  K tomu vám chci pomáhat ve spolupráci s kvalitní, profesionální kosmetickou značkou JANSSEN COSMETICS (Německo), kterou sama používám. Kosmetika Janssen je na našem trhu již od roku 1999, není testována na zvířatech a veškeré kosmetické produkty jsou vyráběny v souladu s přísnými evropskými normami, platnými i v České republice. Veškeré produkty je možné si u mě v salonu zakoupit.

MARIANA TEHZA - MANIKÚRA

Kontakt: 608 698 793

E-mail: manikura@salonmarketa.cz 

Manikúra je pro mě relax. Odpočinek od vnějšího světa, příležitost ponořit se do světa míru a potěšení.          Jak jistě víte, jeden výlet na manikúru nahrazuje výlet k psychologovi :-)

Pokusím se vytvořit krásu na vašich rukou. Žena bez krásné manikúry je jako ... umělkyně bez barevné palety, jako malebná země bez barev a kontrastů. Manikúra je součástí naší individuality a expresivity, která dodává našemu obrazu sebevědomí a krásu. Dokáže z nás udělat opravdové královny, i když jsou to jen nehty, které zdobí naše ruce. 

Nechte proto svou manikúru vždy ve výšce a nehty budou mluvit o vašem stylu a vkusu.

 MARIANNA KAŠPAROVÁ - PEDIKÚRA

Kontakt: 774 943 208

E-mail: pedikura@salonmarketa.cz

Pedikúře se věnuji s láskou a nadšením již 6 let a nadále se v tomto oboru vzdělávám. Nabízím vám komplexní péči o vaše nohy, tak abych vždy dosáhla výsledek nejen estetický, ale také mně naplňuje řešit zdravotní problémy a pomáhat dosáhnout vaši zdravotní pohodu. Můj přístup k péči o nohy je pečlivý, hygiena a zdraví je pro mě prioritou. Ať už hledáte klasickou pedikúru nebo moderní techniky, jako p-shine nebo gel lak, mám pro vás připraveny služby na vysoké úrovni s prémiovými značkami (např. Truscada Prestige, OPI), které jsou zároveň hypoalergenní. Přijďte zažít profesionální a odbornou péči v přátelském prostředí, kde se můžete plně uvolnit a nechat své nohy nejen vypadat skvěle, ale také se sami cítit ještě lépe.

KATEŘINA BARGÁROVÁ - KADEŘNICTVÍ

Kontakt: 736 107 665

E-mail: kadernictvi@salonmarketa.cz

Jsem vyučená kadeřnice s letitou praxí, miluji svoji práci, ve které jsem kreativní. Také jsem rozšířila svoji praxi o prodlužování vlasů metodou keratin a vlasovými pásky. Zajímám se o nejnovější trendy, módu a styling, specializuji se na různé barvení vlasů, balayage, ombre. Také dělám svatební a společenské účesy.

Dále provádím narovnání vlasů keratinem, čištění vlasů Malibu C, vlasový Botox. Veškeré dotazy a konzultace jsou zdarma, kdykoliv mě můžete navštívit v salonu.

Pracuji se značkami Matrix, Fanola.

YANA PLEČKO - PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

                                                Kontakt: 737 275 425                                                                                         E-mail: rasy@salonmarketa.cz                                                                                                                                                                              Prodlužování řas je vhodné pro ženy všech věkových kategorií, které chtějí dosáhnout skvělého vzhledu bez použití řasenky. Řasy jsou vhodné i pro starší dámy, které chtějí stárnout s elegancí. Řasy Vás dokážou o mnoho let omladit!! Dále jsou řasy vhodné pro jedinečnou příležitost jako je                    svatba, ples a jiné společenské události. Pro všechny, které chtějí být dokonalé, in...                  Vzhled oka si můžete vybrat dle svého přání a možností: dynamický, okouzlující, výrazný,                                                               přirozený, decentní ...                                                                                             Proč je doporučuji a kde vidím jejich výhodu:                                                   - s prodlouženými řasami se nemusíte o nic starat, stačí si dát make-up, pudr a vyjít do ulic                   - řasy vám pomohou snadno získat fantastický vzhled, 100% efekt řasenkou nedosažitelný                         - ušetříte čas za líčení, odlíčení, dosáhnete s nimi skvělého výrazu i bez každodenní péče                                                              - už vás nemusí trápit rozmazaná řasenka a líčení                                                                                   - řasy jsou sterilní a hypoalergenní, neobsahují chemické látky                                                                  - unikátní lepidlo, které zůstává i po zaschnutí elastické a pružné                               Těším se na Vás ❤️

JAN A JANA SVOBODOVI - MASÁŽE

                                       Kontakt:  725 769 213606 191 972                                          E-mail: masaze@salonmarketa.cz

Jsme profesionální maséři, manželé - žijeme masážemi a rádi je poskytujeme.

Náš přístup k práci charakterizují slova Celistvost, Energie a Harmonie, což v praxi znamená, že se při masáži zaměřujeme na individuální potřeby klienta v kontextu celistvého chápání příčin jeho disbalance. Disbalance na úrovni těla, duše a mysli. Při masáži se věnujeme nejen uvolnění svalového napětí, ale i zprůchodnění energetických toků v těle klienta, což má blahodárné účinky na vnitřní orgány a organizmu jako celek. Dosažení harmonie Těla, Duše a Mysli je základem duševního a fyzického zdraví každého z                      nás. Masáže provádíme jak v páru, tak jednotlivě, dle Vaší preference. Více o nás, naší práci a                                                  volných termínech naleznete na www.masaze-svobodovi.cz a Facebooku.                                  Těšíme se na Vaši návštěvu. Honza a Jana

JAN CAEDMON KUCHAŘ - MASÁŽE

Kontakt: 774 749 631

E-mail: masaze2@salonmarketa.cz

"Každý malíř, každý sochař vidí svět po svém. Dílem vyjadřuje své nitro. Všichni jsme malířem, všichni jsme sochařem, naše nitro vyjadřujeme naším tělem a vztahem k němu. Hýčkáním a pozorností k tělu zase oblažujeme duši. 

Masáž je časem, kdy intenzivně pracujeme na obém. Na těle jako celku, na duši, které se tak také jemně dotýkáme.
Právě tím, že se uvolníme, spočineme, necháme prostor i čas být mimo nás, jsme v středu sebe - doma. Na jediném místě, kde lze (znovu) dosáhnout rovnováhy, klidu, zdraví.
Jsem rád, že mohu být a pomoci u Vašich návratů."