O nás

MARKÉTA ŠTĚPÁNKOVÁ - KOSMETIKA 

Kontakt: 774 332 759 
E-mail: kosmetika@salonmarketa.cz


Kosmetická specialistka, majitelka salonu - žena, která miluje kosmetiku a ráda pečuje o druhé

Můj přístup k práci charakterizuje: vnímání a naladění se na klienta od jeho prvního vstupu do salonu, důsledný, individuální a poctivý přístup ke všemu co dělám, absolutní soustředění se na klienta a svojí práci. Naleznete u mě profesionální kosmetickou péči, relax, různé druhy ošetření, zábaly rukou a beauty masáží. Neustále se snažím ve svém oboru vzdělávat a absolvuji různá odborná školení a kurzy.

Jsme pracující ženy, maminky na mateřské, babičky nebo úplně mladé holky s problematickou pletí a všechny chceme jediné - mít krásnou pleť, bez pupínků, černých teček, vrásek... Být krásné a cítit se sebevědomě.  K tomu vám chci pomáhat ve spolupráci s kvalitní, profesionální kosmetickou značkou JANSSEN COSMETICS (Německo), kterou sama používám. Kosmetika Janssen je na našem trhu již od roku 1999, není testována na zvířatech a veškeré kosmetické produkty jsou vyráběny v souladu s přísnými evropskými normami, platnými i v České republice. Veškeré produkty je možné si u mě v salonu zakoupit.

MARIANA TEHZA - MANIKÚRA

Kontakt: 608 698 793

E-mail: manikura@salonmarketa.cz 

Manikúra je pro mě relax. Odpočinek od vnějšího světa, příležitost ponořit se do světa míru a potěšení.          Jak jistě víte, jeden výlet na manikúru nahrazuje výlet k psychologovi :-)

Pokusím se vytvořit krásu na vašich rukou. Žena bez krásné manikúry je jako ... umělkyně bez barevné palety, jako malebná země bez barev a kontrastů. Manikúra je součástí naší individuality a expresivity, která dodává našemu obrazu sebevědomí a krásu. Dokáže z nás udělat opravdové královny, i když jsou to jen nehty, které zdobí naše ruce. 

Nechte proto svou manikúru vždy ve výšce a nehty budou mluvit o vašem stylu a vkusu.

YANA PLEČKO - PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

                                                Kontakt: 737 275 425                                                                                         E-mail: rasy@salonmarketa.cz                                                                                                                                                                              Prodlužování řas je vhodné pro ženy všech věkových kategorií, které chtějí dosáhnout skvělého vzhledu bez použití řasenky. Řasy jsou vhodné i pro starší dámy, které chtějí stárnout s elegancí. Řasy Vás dokážou o mnoho let omladit!! Dále jsou řasy vhodné pro jedinečnou příležitost jako je                    svatba, ples a jiné společenské události. Pro všechny, které chtějí být dokonalé, in...                  Vzhled oka si můžete vybrat dle svého přání a možností: dynamický, okouzlující, výrazný,                                                               přirozený, decentní ...                                                                                             Proč je doporučuji a kde vidím jejich výhodu:                                                   - s prodlouženými řasami se nemusíte o nic starat, stačí si dát make-up, pudr a vyjít do ulic                   - řasy vám pomohou snadno získat fantastický vzhled, 100% efekt řasenkou nedosažitelný                         - ušetříte čas za líčení, odlíčení, dosáhnete s nimi skvělého výrazu i bez každodenní péče                                                              - už vás nemusí trápit rozmazaná řasenka a líčení                                                                                   - řasy jsou sterilní a hypoalergenní, neobsahují chemické látky                                                                  - unikátní lepidlo, které zůstává i po zaschnutí elastické a pružné                               Těším se na Vás ❤️

JAN A JANA SVOBODOVI - MASÁŽE

                                       Kontakt:  725 769 213606 191 972                                          E-mail: masaze@salonmarketa.cz

Jsme profesionální maséři, manželé - žijeme masážemi a rádi je poskytujeme.

Náš přístup k práci charakterizují slova Celistvost, Energie a Harmonie, což v praxi znamená, že se při masáži zaměřujeme na individuální potřeby klienta v kontextu celistvého chápání příčin jeho disbalance. Disbalance na úrovni těla, duše a mysli. Při masáži se věnujeme nejen uvolnění svalového napětí, ale i zprůchodnění energetických toků v těle klienta, což má blahodárné účinky na vnitřní orgány a organizmu jako celek. Dosažení harmonie Těla, Duše a Mysli je základem duševního a fyzického zdraví každého z                      nás. Masáže provádíme jak v páru, tak jednotlivě, dle Vaší preference. Více o nás, naší práci a                                                  volných termínech naleznete na www.masaze-svobodovi.cz a Facebooku.                                  Těšíme se na Vaši návštěvu. Honza a Jana