O nás

MARKÉTA ŠTĚPÁNKOVÁ - KOSMETIKA 

Kontakt: 774 332 759 
E-mail: kosmetika@salonmarketa.cz


Kosmetická specialistka, majitelka salonu - žena, která miluje kosmetiku a ráda pečuje o druhé

Můj přístup k práci charakterizuje: vnímání a naladění se na klienta od jeho prvního vstupu do salonu, důsledný, individuální a poctivý přístup ke všemu co dělám, absolutní soustředění se na klienta a svojí práci. Naleznete u mě profesionální kosmetickou péči, relax, různé druhy ošetření, zábaly rukou a beauty masáží. Neustále se snažím ve svém oboru vzdělávat a absolvuji různá odborná školení a kurzy.

Jsme pracující ženy, maminky na mateřské, babičky nebo úplně mladé holky s problematickou pletí a všechny chceme jediné - mít krásnou pleť, bez pupínků, černých teček, vrásek... Být krásné a cítit se sebevědomě.  K tomu vám chci pomáhat ve spolupráci s kvalitní, profesionální kosmetickou značkou JANSSEN COSMETICS (Německo), kterou sama používám. Kosmetika Janssen je na našem trhu již od roku 1999, není testována na zvířatech a veškeré kosmetické produkty jsou vyráběny v souladu s přísnými evropskými normami, platnými i v České republice. Veškeré produkty je možné si u mě v salonu zakoupit.

HELENA VELÍNSKÁ - MANIKÚRA

Kontakt:  605 034 030
E-mail: manikura@salonmarketa.cz

Modeláži nehtů se věnuji od roku 2012 a stále mě tento obor naplňuje a baví. Základem mé práce je především kvalitní modeláž. Miluji elegantní a jemné zdobení, či tělové odstíny, ale ráda vám vytvořím i "divočinu" a barevné nehty, dle vašeho přání.
Sleduji nové trendy a snažím se je co nejlépe aplikovat ve svém oboru.
Pokud nemáte od přírody kvalitní a pevné nehty, gelová modeláž je pro vás skvělým řešením jak mít vždy upravené ruce, abyste se mohla cítit sebevědomě a dobře.
Nabízím také metodu zpevnění nehtů pomocí gellakové báze, která je vhodná pro krátké přírodní nehty. Součástí obou procedur je kombinovaná manikúra, při které vám ošetřím nehtové kůžičky. Manikúra je důležitou součástí úpravy nehtů, protože zásadně pomáhá v prvních 14 dnech minimalizovat viditelnost odrostu.
Těším se na vaši návštěvu 

YANA PLEČKO - PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

                                                Kontakt: 737 275 425                                                                                         E-mail: rasy@salonmarketa.cz                                                                                                                                                                              Prodlužování řas je vhodné pro ženy všech věkových kategorií, které chtějí dosáhnout skvělého vzhledu bez použití řasenky. Řasy jsou vhodné i pro starší dámy, které chtějí stárnout s elegancí. Řasy Vás dokážou o mnoho let omladit!! Dále jsou řasy vhodné pro jedinečnou příležitost jako je                    svatba, ples a jiné společenské události. Pro všechny, které chtějí být dokonalé, in...                  Vzhled oka si můžete vybrat dle svého přání a možností: dynamický, okouzlující, výrazný,                                                               přirozený, decentní ...                                                                                             Proč je doporučuji a kde vidím jejich výhodu:                                                   - s prodlouženými řasami se nemusíte o nic starat, stačí si dát make-up, pudr a vyjít do ulic                   - řasy vám pomohou snadno získat fantastický vzhled, 100% efekt řasenkou nedosažitelný                         - ušetříte čas za líčení, odlíčení, dosáhnete s nimi skvělého výrazu i bez každodenní péče                                                              - už vás nemusí trápit rozmazaná řasenka a líčení                                                                                   - řasy jsou sterilní a hypoalergenní, neobsahují chemické látky                                                                  - unikátní lepidlo, které zůstává i po zaschnutí elastické a pružné                               Těším se na Vás ❤️

JAN A JANA SVOBODOVI - MASÁŽE

                                       Kontakt:  725 769 213606 191 972                                          E-mail: masaze@salonmarketa.cz

Jsme profesionální maséři, manželé - žijeme masážemi a rádi je poskytujeme.

Náš přístup k práci charakterizují slova Celistvost, Energie a Harmonie, což v praxi znamená, že se při masáži zaměřujeme na individuální potřeby klienta v kontextu celistvého chápání příčin jeho disbalance. Disbalance na úrovni těla, duše a mysli. Při masáži se věnujeme nejen uvolnění svalového napětí, ale i zprůchodnění energetických toků v těle klienta, což má blahodárné účinky na vnitřní orgány a organizmu jako celek. Dosažení harmonie Těla, Duše a Mysli je základem duševního a fyzického zdraví každého z                      nás. Masáže provádíme jak v páru, tak jednotlivě, dle Vaší preference. Více o nás, naší práci a                                                  volných termínech naleznete na www.masaze-svobodovi.cz a Facebooku.                                  Těšíme se na Vaši návštěvu. Honza a Jana