Ceník masáží

Individuální masáž, aneb poctivá masáž celého těla 

1 klient / 1 masér

Našim klientům chceme dopřát maximum, proto naše celková individuální masáž zahrnuje masáž záda a šíje, horních končetin včetně dlaní, dolních končetin včetně plosek, břicha, hrudníku/dekoltu a obličeje.

90 min 

1200 Kč

V.I.P.  masáž, aneb nechte se hýčkat 

1 klient / 2 maséři

V.I.P.  masáž je určena pro velmi náročné klienty. Je to jediná masáž z naší nabídky, kterou provádíme ve dvou. Je obohacena o působení vyladěné mužsko-ženské energie na klienta. Rozsah masáže jako u individuální, navíc je však každá část těla klienta masírována 2x. V.I.P. masáž přináší ještě větší uvolnění svalových partií a zprůchodnění energetických toků v těle klienta.

90 min 

1800 Kč

Párová masáž, aneb užijte si to společně 

2 klienti / 2 maséři

Masáž dvou klientů v jeden čas v rozsahu celkové individuální masáže. Párová masáž je vhodná zejména pro partnery, rodiny, přátele i kamarády.

Cena je uvedena za pár.

90 min 

2400 Kč

Reflexní masáž, aneb od plosky do celého těla 

1 klient / 1 masér

Reflexní masáž zmírňuje bolest, působí proti zánětům, posiluje obranyschopnost, odbourává stres, zlepšuje funkci vnitřních orgánů, povzbuzuje detoxikaci organismu.

30 min 

450 Kč

Masáž zad a šíje, aneb rychlá pomoc od bolesti 

1 klient / 1 masér

Variací masérských technik uvolňujeme záda a šíji klienta.

30 min 

550 Kč

Masáž dolních končetin, aneb od nohou až k hlavě 

1 klient / 1 masér

Masáž dolních končetin doporučujeme nejen kvůli uvolnění svalového napětí, ale i pro zprůchodnění energetických toků, které vedou a vyživují tělo od prstů až k hlavě.

30 min

550 Kč

Masáž horních končetin, aneb vzpomeňme si na ně 

1 klient / 1 masér

Masáž horních končetin považujeme na nesmírně důležitou, protože se na ni často zapomíná, respektive se vědomě vynechává. Stejně jako u nohou dochází při masáži rukou k uvolnění svalových napětí a zprůchodnění energetických toků vedoucí od prstů do oblasti hrudníku a hlavy.

30 min 

350 Kč